Wyposażenie

Duży stół i ława – nie zawsze zmieszczą się w małym mieszkaniu

Właściciele małych mieszkań chcieliby mieć w swoim wnętrzu takie meble, które byłyby i ładne i funkcjonalne. Każdy więc chce mieć i stolik kawowy i stół, przy którym można jadać niedzielne obiady. Problem zawsze zaczyna się wtedy, gdy powierzchnia danego mieszkania okazuje się tak mała, że pozostaje jedynie wybór, albo ława albo stół.

2w1

Dzisiaj wiele rzeczy i przedmiotów jest 2w1, dlatego też producenci wymyślili, zaprojektowali i wyprodukowali mebel, który łączy w sobie dwie funkcje. Na co dzień może być zwykłym stolikiem do kawy a w niedziele i od święta stołem na obiady. Ławostoły rozkładane, bo o nich tu mowa, są meblem idealnym do małych pomieszczeń dla osób, które chcą pić kawę przy stole a jednocześnie nie chcą rezygnować z rodzinnych obiadów.

Styl i funkcjonalność

Dzisiaj ławostoły rozkładane i podnoszone są meblem o bardzo ciekawym wyglądzie i designie. Ponadto są to meble bardzo funkcjonalne. Dużą zaletą mebla jest fakt, że w bardzo prosty sposób można zmienić powierzchnię jego blatu jak i całą wysokość danego stołu. Cała konstrukcja takiego mebla jest bardzo prosta w użyciu.
Wygląd ławostołów rozkładanych jest ciekawy i daleko odbiega od wyglądu starych ław, ponadto jest to mebel bardzo funkcjonalny.

Gdzie kupić?

Bardzo dużą ofertę ławostołów mają sklepy meblowe, oferują one meble w różnych okleinach i w różnych wzorach. Każdy więc znajdzie odpowiedni mebel dla siebie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że właściciel małego mieszkania może mieć równocześnie i ławę i stół.