Wyposażenie

Małe wesele w domu? Te talerze obiadowe sprawdzą się najlepiej

talerze obiadowe

Bierzesz ślub, a po nim zamiast tradycyjnego wesela w hotelu czy remizie udajecie się wszyscy do domu na skromny obiad? Warto uświetnić go dobrze dobraną zastawą stołową. Goście z pewnością docenią Twoje wysiłki i zwrócą uwagę na doskonałe w designie talerze obiadowe oraz świetnie dopasowane dodatki. Wykorzystać potencjał, jakie daje Ci możliwość zamawiania talerzy obiadowych na sztuki i zbuduj prawdziwie królewską kompozycję na stół!

Idealny talerz obiadowy na przyjęcie: połącz klasykę i trendy

Jakie talerze obiadowe będą najlepszym wyborem na małe, rodzinne wesele w domu? Wiele zależy od Twojego gustu i potrzeb. Jeżeli lubisz pastele, możesz zdecydować się na piękny pudrowy róż i nowoczesne zdobienia w postaci brył geometrycznych. Jest to doskonały przykład zastawy, która prezentuje się bardzo współcześnie, a przy tym jest prosta w aranżacji z uwagi na klasyczny, pastelowy kolor. Na przyjęciach weselnych dobrze sprawdzi się również błękit, który doskonale wygląda w połączeniu z szarością i bielą. Tradycyjna biała zastawa będzie dobrym pomysłem, ale warto zadbać o to, by nie były to zwyczajne talerze obiadowe pozbawione ozdób. Postaw na oryginalną formę albo złote oblamówki. Ciekawie mogą wyglądać również modne obecnie wzory kwiatowe.

Talerze obiadowe na sztuki – ekonomiczny sposób na zgraną dostawę

Chcesz mieć piękną zastawę stołową podczas weselnego przyjęcia w domu, ale jednocześnie Twój budżet nie pozwala na zakup dużego zestawu? Pamiętaj, że talerze obiadowe na sztuki to również świetny pomysł na sam początek. Możesz wybrać kilka sztuk talerzy doskonale oddających klimat wesela, a puste miejsca uzupełnić klasycznymi talerzami obiadowymi z białej porcelany. Zakup talerzyków z tego sklepu na sztuki to dobry pomysł także wówczas gdy wahasz się pomiędzy dwoma modelami, które dobrze wyglądają razem. Możesz kupić jedne i drugie, a Twój stół weselny będzie naprawdę wyjątkowy. Decydując się na tę opcję, zadbaj jednak koniecznie o to, aby sam design i ogólna stylistyka talerzy była do siebie zbliżona.