Dekoracje

Eleganckie i ponadczasowe czarne ramki

czarne ramki

Efektowne ramki na zdjęcia rodzinne lub reprodukcje znanych bądź mniej znanych arcydzieł obrazów i grafik to detale, które wyrażają styl oraz charakter danego wnętrza. Decydując się na utworzenie galerii zdjęć bądź na zmianę wystroju mieszkania, borykamy się z nie lada wyzwaniem. Ramki powinny być idealne pod każdym względem. Dlatego też podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy zakupie tego typu dodatków. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się,  jakie ramki na obrazy lub zdjęcia będą najlepsze!

Postaw na czarne ramki

Efektowne wyeksponowanie cennych wspomnień bądź wszelkiego rodzaju ulubionych reprodukcji wymaga odpowiedniej i właściwej oprawy. Warto postawić na funkcjonalne czarne ramki. Tego typu kolor ramek, bez względu na wystrój i styl pomieszczenia pasuje do wszystkich aranżacji. Zarówno kolorowe zdjęcia, jak i czarno-białe fotografie pięknie będą prezentować się w takiej oprawie. Nie odwraca to uwagi od ogólnej estetyki i szczególnie podkreśla wizualną treść przekazu. Ramki na zdjęcia mogą mieć przeróżne zastosowanie. Można je również ustawić na komodzie bądź tradycyjnie zawiesić na ścianie. Klasyczne proste czarne ramki na ścianę przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych form. Utworzenie domowej galerii zdjęć w przepięknej jednakowej oprawie podniesie rangę dawnych wspomnień czar.

Wyjątkowe ramy do obrazów

Wybór właściwej ramy uchroni obraz przed fałdowaniem się płótna bądź papieru. Dobra oprawa zabezpieczy przed wszelkiego rodzajami uszkodzeniami. Ponadto rama do obrazu czarna to idealny model oprawy, który nie odwróci uwagi widza od dzieła. Do każdego stylu i tematu obrazu pasują delikatne oraz subtelne ramy wykonane z:

  • drewna, 
  • aluminium.

Zaś wnętrze pomieszczenia zyska dodatkową i ponadczasową dekorację. Postaw na wyjątkowe i uniwersalne oprawy do obrazów, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.