Dekoracje

Obrazy czarno białe w poszczególnych pomieszczeniach

Obraz_na_plotnie_Marilyn_Monroe_Glamour_1

Każdy poszukiwacz intrygujących i nowoczesnych rozwiązań na straszące pustką ściany powinien dać się porwać głębi i elegancji, jaką dają obrazy czarno białe. 

Modne obrazy czarno białe 

Czerń i biel to bardzo dostojne kolory, pełne klasy, które nigdy nie wyjdą z mody. Dzięki swojej uniwersalności dopasują się do każdego pomieszczenia, zapewniając zachwyt nawet największego krytyka. Kolory monochromatyczne świetnie się nadają do każdego wystroju, zwłaszcza w miejscu przesytu kolorów. Obecność obrazów czarno białych subtelnie i dyskretnie wyciszy krzyczący natłok barw, dając efekt harmonijnego i pełnego smaku wnętrza.  

W ostatnim czasie bardzo popularnym trendem stało się łączenie minimalizmu obrazów czarno białych (przykładowo takich modeli) z nowoczesnością techniki cyfrowej. 
Zwłaszcza wśród osób często zanurzonych w relaksującej kąpieli i delikatności piany, coraz częściej doradza się obrazy cyfrowe o kolorystyce monochromatycznej czerni i bieli. Duży obraz bogaty w spokojne kolory wspaniałe działa na umysł oczyszczając go z natłoku myśli i wprawiając w dobry nastrój. Odpowiadając na potrzeby miłośników długich kąpieli, wiele obrazów cyfrowych jest również wodoodpornych. 

Dekoracja w pomieszczeniach 

Obraz czarno biały również świetnie się sprawdza w gabinetach.
Miejsce pracy to pomieszczenie reprezentacyjne i poniekąd świadczy o specjaliście. Dobrym rozwianiem jest dekoracja ściany w strategicznym miejscu nad biurkiem – obraz prosty, a jednoczenie elegancki nada wnętrzu bardziej profesjonalny i godny zaufania charakter.