Ogród

Kosiarki do trawy Karcher: cechy i zalety

Pielęgnacja trawnika w domu prywatnym obejmuje koszenie trawy. W sklepach internetowych znajduje się wiele urządzeń z silnikiem elektrycznym. Zgodnie z rodzajem sterowania, kosiarki nie są samobieżne, oznacza to, że przejeżdżają po trawie, gdy człowiek popycha je od tyłu.

Kosiarki Karcher pomogą Ci na Twoim małym trawniku. Zwrotność i kompaktowe rozmiary są dodatkowymi zaletami. Są one zasilane energią elektryczną. Dzięki temu kosiarka karcher jest szczególnie przyjazna dla środowiska.

Urządzenie jest wyjątkowo ciche, zwłaszcza w domach prywatnych. I jest wygodniejszy podczas pracy – nie trzeba używać specjalnych słuchawek.

Cechy szczególne kosiarek Karcher

Kupując produkt, nie musisz polegać wyłącznie na mocy napędu. Oprócz wydajności, warto również zwrócić uwagę na inne cechy urządzenia:

  • Pojemność kosza na trawę;
  • Szerokość koszenia;
  • Wysokości koszenia;
  • Funkcje ściółkowania;
  • Wymiary produktu;
  • Waga kosiarki.

Kosiarki do trawy Karcher – zalety

Urządzenia elektryczne są pod wieloma względami lepsze od swoich benzynowych odpowiedników. Nie tylko zanieczyszczają one powietrze szkodliwymi emisjami, ale są również bardzo hałaśliwe. Wibracje są również wysokie, podczas gdy wibracje kosiarek elektrycznych są praktycznie nieodczuwalne.

Modele marki Karcher, ze względu na niewielką moc silnika, przeznaczone są do stosowania w małych krajobrazach. Im wyższa moc silnika, tym większy obszar może kosić kosiarka Kercher.

Urządzenia do koszenia trawy posiadają funkcję automatycznego wyłączania. Jeśli urządzenie nie jest poruszane przez ponad 4 minuty, silnik wyłącza się, co pozwala uniknąć marnowania energii.