Dekoracje

Co zamiast remontu? Mamy kilka propozycji

Czasem można spotkać się ze stwierdzeniem, że od remontu gorsza tylko wojna. To przesadzone hasło, jednak jakieś ziarenko prawdy w tym jest. Hałas, kurz i konieczność pilnowania ekipy malującej – to wszystko skutecznie odstrasza nas od prowadzenia remontów. Mimo tego, wszyscy niekiedy mają ochotę coś zmienić w swoim domu. Prasa wnętrzarska kusi nowoczesnymi kolorami ścian, pięknymi salonami z otwartą kuchnią, a także pięknymi dodatkami, na przykład obrazem Żurawie czy puchatymi poduszkami, które tak bardzo pasowałyby do naszego salonu. Na szczęście, wcale nie trzeba urządzać wielkich remontów, żeby odświeżyć sypialnię, salon czy inne miejsce w domu.

Jak odświeżyć wnętrze domu unikając remontu?

Jeśli woli się uniknąć remontu, bo nie dysponuje się obecnie czasem czy pieniędzmi, można po prostu sięgnąć po ciekawe rozwiązania, na przykład te oferowane przez Medicine Obrazy na płótnie są w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem, w kontekście ozdabiania ścian. Z łatwością można wybrać grafikę, która będzie pasować do wnętrza naszych czterech ścian. Przykładowo obraz na płótnie Wilk, będzie świetnie podkreślał skandynawski styl danej przestrzeni. Ciekawym rozwiązaniem są również duże formaty zdjęć, oprawionych w ramy i powieszonych na ścianie. Większość z nas ma uwiecznione na fotografiach jakieś miłe momenty życia. Można je wywołać i zawiesić w ramach ozdoby na ścianie.

Gdzie kupić obrazy na płótnie?

Ciekawych inspiracji dostarcza Internet oraz prasa wnętrzarska, nadal licznie wydawana w naszym kraju. Marka Medicine obrazy na płótnie oferuje w przeróżnych wielkościach i formach. Z powodzeniem można zamówić je właśnie w sieci. Obraz Żurawie czy jakiś inny, który się wybierze, wystarczy zawiesić na wybranej przez siebie ścianie w sypialni czy salonie – i już nasze wnętrze nabierze innego charakteru.