Wyposażenie

Gdzie najlepiej zamówić drzwi przesuwne?

Gdzie najlepiej zamówić drzwi przesuwne?

Klienci, którzy zdecydowali się w swoich wnętrzach na drzwi przesuwne, mają nie lada problem, gdyż nie każdy producent, a nawet popularny sklep z drzwiami, posiada w swojej ofercie taki asortyment. Wiele osób w takim przypadku decyduje się na zamówienie drzwi u stolarza lub bezpośrednio u producenta, wskazując dokładnie jakie cechy i właściwości taki model powinien posiadać.

Jakie drzwi najczęściej zamawiają klienci?

W większości przypadków są to drzwi przesuwne o standardowych rozmiarach. Bywa jednak, że osoby, które szukają konkretnego asortymentu do kamienic lub do lokali, które posiadają niestandardowe wnętrza – muszą zamówić model o zupełnie innych rozmiarach, tak by dobrze prezentował się w takim miejscu. Warto jednak wiedzieć, że im bardziej niestandardowe zamówienie, tym końcowa cena takiego modelu będzie wyższa!

Gdzie najlepiej zamówić drzwi przesuwne?

Unikatowy model

Osoby, które decydują się już na rozwiązanie nowoczesnych drzwi przesuwnych, zazwyczaj chcą, by ich drzwi były wyjątkowe, niespotykane i niepowtarzalne. Dlatego też, dominują tu modele ze szkła lub z wysokogatunkowego drewna, które są bogato i efektownie zdobione. Wiele z nich posiada także specjalne dodatki oraz precyzyjne wykończenie, które jeszcze bardziej tworzy z nich asortyment luksusowy, nadający się naprawdę do stylowych wnętrz z klasą.

Ile kosztują drzwi przesuwne?

Gdy klienci decydują się na drzwi z marketów budowlanych lub bezpośrednio od znanych producentów tego asortymentu – wówczas ceny wahają się nawet od 700 zł do 3000 zł (w zależności od rodzaju materiału, z którego są wykonane, od wielkości czy posiadanych dodatków).