Sprzątanie

Jak myć okna myjką Karcher?


Mycie okien może być przyjemne, pod warunkiem korzystania ze specjalnego sprzętu. Karcher do mycia okien to myjka, która nie pozostawia smug i pozostawia okna lśniące na długi czas. Dawniej używano czarno-białych gazet, dziś nikt już nie używa tego sposobu, a w dobie cyfryzacji o gazety w domu nie łatwo.

Karcher do okien – jak używać myjki?


Zestaw Karcher składa się z myjki do okien, butelki ze spryskiwaczem oraz czyścika z mikrofibry. Mycie okien zaczynamy od ram, które należy umyć ręcznie ciepłą woda z delikatnym płynem i miękką ściereczką. Następnie można przejść do najtrudniejszej rzeczy jaką są szyby.

Do butelki ze spryskiwaczem należy wlać specjalny środek do mycia okien zapobiegający smugom. Szyby należy nim spryskać na całej powierzchni i pozwolić by płyn zadziałał na brud. Butelka posiada wymienny czyścik, dzięki czemu można od razy przejść do mycia szyb. Do zebrania resztek wody i płynu należy użyć myjki. Mycie okien Karcher to miły i przyjemny obowiązek nie zajmujący wiele czasu. Ściąganie wody trwa dosłownie chwilę, a pozostałości przy ramie należy ściągnąć ręcznikiem papierowym.

Karcher do mycia szyb jest uwielbiany przez każdą gospodynię


Czyszczenie okien jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Myjka jest cicha i wydajna i na jednej baterii spokojnie da się umyć okna w całym domu. Urządzenie Karcher do mycia okien jest idealny do wąskich i szerokich szyb. Posiada dodatkową ssawkę, która nadaje się na węższe okna. Jest bardzo wygodna w obsłudze. Te i inne gadżety do czyszczenia zakupić można w sklepie: https://erpixkarcher24.pl/19-mycie-okien.