Mieszkanie

Jak stworzyć nowoczesną łazienkę?

Współczesna łazienka nie jest już nastawiona na samą użyteczność. Wiele osób pragnie, by było to miejsce relaksu- przyjemne i proste. Zachowanie odpowiedniej stylistyki oraz praktyczności to idealne połączenie- zwłaszcza dla prawdziwych estetów. Dla osiągnięcia takich rezultatów w przestrzeni, warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań urządzeń sanitarnych.

Jak wprowadzić innowacje do łazienki?

W wymarzonej łazience najchętniej ukryłoby się wszystko to, co wygląda mało estetycznie. Jest to możliwe instalując zestaw podtynkowy Grohe. Pozwoli on pozbyć się staroświeckich toalet z widocznym zbiornikiem. Co więcej, takie rozwiązanie znacznie ułatwi sprzątanie. Instalacja przebiega bez problemów- najlepiej wykonać ją podczas remontu łazienki. Działanie zbiorników toalet jest znacznie cichsze niż w klasycznych- umieszczonych na zewnątrz. Przymocowanie ich do ściany lub ramy montażowej zapewnia komfort użytkowania.

Jaki jest wybór?

W sklepach można dostać wiele różnych rodzajów stelaży lub zestawów podtynkowych. Jednym z częściej wybieranych jest stelaż podtynkowy Grohe. W ofercie można znaleźć:

  • stelaż podtynkowy bidetowy,
  • stelaż podtynkowy do miski WC (najchętniej kupowany),
  • stelaż podtynkowy do umywalki (najrzadziej wybierany typ).

Co więcej, wyróżnia się stelaże wysokie (110-130 cm) i niskie (80-90 cm). Obciążenie takich urządzeń waha się pomiędzy 100 kg (stelaże umywalkowe) do 400 kg (stelaże bidetowe i do miski WC).

Technologia bez wad

Zalety montażu zestawu podtynkowego Grohe w łazience są niezliczone. Przede wszystkim:

  • zużywanie mniej wody, dzięki podwójnej spłuczce,
  • wprowadzenie prostoty i estetyki we wnętrzu,
  • szybsze sprzątanie łazienki,
  • optyczne powiększenie przestrzeni.

Nowoczesna łazienka to komfort użytkowania oraz wyjątkowa atmosfera- takie cechy dopasowują się do każdego.