Mieszkanie

Jaka lampa led jest obecnie w modzie?

oświetlenie ledowe

Trendy w branży oświetleniowej zmieniają się w bardzo szybkim tempie, dlatego też warto na bieżąco śledzić wszelkie nowinki, dzięki czemu bez żadnego większego problemu będzie można wybrać odpowiednie oświetlenie led. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które lampy led są obecnie w modzie i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Moda na lampy kuliste

W ostatnim czasie rekordy popularności bije lampa led z kloszami w formie kuli, dzięki której można tworzyć naprawdę niepowtarzalne aranżacje wnętrz. Godne polecenia jest przede wszystkim wzornictwo w stylu vintage, które po bardzo długiej przerwie powraca do mody. Jeżeli chodzi o oświetlenie ledowe, to warto postawić nie tylko na lampy stojące, ale również na kinkiety.

oświetlenie ledowe

Nowoczesne lampy z kolorowego szkła

Kolorowe szkło pojawia się nie tylko w dekoracjach i jako niezawodny materiał z którego buduje się stoliki kawowe. W ostatnim czasie można spotkać surowe lampy led do salonu, które są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych aranżacji wnętrz. Śmiało można postawić nie tylko na wielobarwne kule, ale również na modele o spójnej stylistyce. Renomowani producenci coraz częściej korzystają z pomocy prostokątnego i kwadratowego tafla kolorowego szkła gładkiego. Jeżeli chodzi o sam kolor, to godna polecenia jest lampa led w odcieniach różu, czerni, szarości albo fioletu. Rewelacyjny efekt można uzyskać sięgając po całkowicie przezroczyste szkło. Więcej dowiesz się tutaj.