Dekoracje

Nowoczesna aranżacja mieszkania

mapa na ściane

Marzenie o własnym mieszkaniu dotyczy wielu osób. Szczególnie młodzi ludzie czekają na moment odbioru kluczy do własnych czterech kątów, co gwarantuje wyczekiwaną niezależność, swobodę i samodzielność w pełnym tego słowa znaczeniu. Własne mieszkanie zazwyczaj chce się także urządzić po swojemu, zgodnie ze swoim gustem oraz potrzebami. Jakie są najmodniejsze dodatki do nowoczesnych wnętrz?

Plakat mapa nie tylko dla podróżników

Plakaty z mapą stały się niezwykle popularne szczególnie wśród tych osób, których pasją jest podróżowanie i odkrywanie nowych regionów, ale nie tylko. Geograficzne akcenty sprytnie przemycone do wystroju wnętrza mogą także odzwierciedlić otwartość mieszkańców domu, ich ciekawość świata i szerokie horyzonty myślowe. Zatem to dobry wybór nie tylko dla miłośników podróży. Duży wybór takich plakatów znajduje się pod adresem galeriaplakatu.com.

Innymi motywami, równie popularnymi i na tyle uniwersalnymi, że świetnie wpasowują się w różne wnętrza są na przykład plakaty z motywami roślinnymi. Świetnie wyglądają w dużym formacie w salonie lub sypialni, w której znajduje się sporo roślin zielonych, ale także w kuchni lub jadalni.

Jeśli tylko dysponuje się dostateczną ilością przestrzeni, można zdecydować się na dwa lub trzy plakaty, nie identyczne, jednak zachowane w jednym stylu i tematyce.

mapa na ściane

Plakat z mapą w formie zdrapki

Plakat – zdrapka to ostatnio bardzo popularny pomysł na prezent. Pod zdrapką, w zależności od tematu przewodniego, mogą kryć się tytuły książek do przeczytania bądź filmów do obejrzenia.

Podróżnicze plakaty z mapą całego świata lub wybranych kontynentów także występują w formie zdrapki. W taki sposób cały glob, wybrany kontynent lub nawet tylko jedno państwo, odkrywa się stopniowo, wraz z odbytymi podróżami.

Taki plakat nabiera kolorów z czasem, a odkrywanie kolejnych miejsc staje się jeszcze bardziej wyczekanym momentem.