Sprzątanie

Parownica karcher

Parownice Kärcher sprawiają, że zachowanie czystości w domu jest łatwe, szybkie i ekologiczne. Możesz być pewny że wszystko jest dogłębnie doczyszczone bez dodatku chemii. Dzięki najwyższej wydajności czyszczenia, para usuwa aż do 99,99% wszystkich bakterii domowych, zapewniając higieniczne i bezpieczne środowisko życia. 

Parownice Karcher w walce z bakteriami

Prostota i skuteczność w walce z bakteriami, dzięki wydajnemu strumieniowi i wysokiej temperaturze pary.  Parownica Karcher (kupisz ją online na Erpixkarcher24.pl) jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia podłóg i wszelkich twardych powierzchni, takich jak kamień, płyta ceramiczna, laminat czy lakierowany parkiet. Niezawodnie zapewnia czystość i dezynfekcję, zapewniając bezpieczeństwo zarówno najmłodszym pociechom, jak i zwierzętom.

Dzięki wielofunkcyjnym akcesoriom parownica Karcher znajduje zastosowanie w czyszczeniu każdego pomieszczenia domowego. Oprócz zestawu do czyszczenia podłóg, parownica wyposażona jest w ręczną dyszę oraz dyszę do detali, pomocne w czyszczeniu armatury łazienkowej, płytek ściennych, kabin prysznicowych, fug, szczelin, okapów, płyt grzewczych i wszelkich powierzchni szklanych i plastikowych. Ściereczka podłogowa wykonana jest z wysokiej jakości mikrofibry, która dokładnie, ale i delikatnie czyści podłogi bez smug i zarysowań.

W porównaniu do chemicznych środków czyszczących, które pozostawiają toksyczne osady, czyszczenie parą jest zdecydowanie najszybszą, najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodą sprzątania Twojego domu – czyniąc je czystym i bezpiecznym dla domowników.